ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13385069
nr 1338 5069
1800-tal, mahogny
Kondition: slitage, delar saknas, 54 x 31
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 juli 2020
kl 19:18:53
300 kr
400 kr